Chandni Chowk, New Delhi, Delhi
GST No. 07AYOPJ0379B2ZG
Call 07949359239 89% Response Rate
Send Enquiry
Product Brochure
| Mode Type | Single |
| Voltage | 650/1100 V |
| Brand | Finolex |
| Conductor Material | Copper |
| Insulation Material | PVC |
| Packaging Type | Roll |
View Complete details
| Mode Type | Multi Mode |
| Usage/Application | Electric |
| Conductor Material | Copper |
| Insulation Material | PVC |
| Voltage | 1100 V |
View Complete details
| Diameter | 6.3mm |
| Brand | Finolex |
| Conductor Material | Copper |
| Insulation Material | PVC |
| Voltage | 650/1100 V |
| Mode Type | Multi Mode |
View Complete details